Glutensiz Karabuğday Simit (5 Adet) x 3 Paket

220.00 TL
Ürün Kodu
2450695900310
Marka
Pişman Etmeyen Lezzetler

Paket içeriği her biri 80-90 gr 5 adet simit olup bu siparişte 3 Paket (toplam 15 simit) gönderimi yapılacaktır. Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında 3 gün, buzdolabında 7 gün, derin dondurucuda 3 ay muhafaza edebilirsiniz. İçindekiler: Karabuğday unu, badem unu, tapyoka nişastası, karnıyarık otu tohumu tozu, zeytinyağ, tuz, içme suyu. Ürünler soğuk ve sıcaktan etkilenmeyen strafor köpük içerisinde buz aküsü ile birlikte kargolanmaktadır. Kargo gönderimleri Pazartesi-Perşembe günleri arasındadır.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Glutensiz Karabuğday Simit (5 Adet) x 3 Paket

Glutensiz Karabuğday Simit

Karabuğday unundan glutensiz simitlerimiz Pişmanlatmayan Lezzetler mutfağında özenle sadece siparişe özel olarak hazırlanmaktadır.

Daha önce tattığınız simit lezzetinden fersah fersah ötedeki "glutensiz simitleri" unutun. Glutensiz Karabuğday Simitlerimizin tadına bayılacaksınız

İçindekiler:
Karabuğday unu, badem unu, tapyoka nişastası, karnıyarık otu tohumu tozu, zeytinyağ, tuz, içme suyu.

Saklama Koşulları:
Oda sıcaklığında 3 gün, buzdolabında 7 gün, derin dondurucuda 3 ay muhafaza edebilirsiniz. Yaz aylarında buzdolabında saklamanız tavsiye edilir. 

Kullanım Önerisi:
Damak tadınıza uygun olarak;
Tava, tost makinesi ya da fırında çok kısa süreli kontrollü ısıtarak tüketebilirsiniz. Buzdolabından çıkarıp tüketmek istediğinizde akşamdan oda sıcaklığında bekletirseniz sabah ısıtmanıza gerek kalmayabilir.

 

Gluten Analiz Sonucu

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır