Glutensiz Fındık Kaju Badem Fıstık Ezmesi Seti

180.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Taze Dükkan

Glütensiz beslenenler için en seçkin ezmeleri bir araya getirdik. Beslenmenizle fark yaratmanız için bu seti mutlaka deneyin.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum
Yerli Üretim

Glutensiz Fındık Kaju Badem Fıstık Ezmesi Seti

Picus Fındık Ezmesi 195 grm

Picus fındık ezmesi, kahvaltılar başta olmak üzere tüm öğünlerde tercih edilebilen sağlıklı bir besindir. %100 fındıktan üretilir ve yüksek oleik asit oranına sahiptir. Picus şekersiz fındık ezmesi 195 gramlık paketlerde gönderilmektedir.

Picus Kaju Ezmesi 195 grm

Picus kaju ezmesinin içeriği %100 kajudur. Katkı maddesi ve şeker içermez. Vegan tariflerde rahatça kullanabileceğiniz kaju ezmesi, hem tatlılarda hem de salatalarda lezzet vermesi ile mutfakların aranılan ürünüdür. Picus kaju ezmesi 195 gramlık paketlerde gönderilmektedir.

Picus Badem Ezmesi 195 grm

Picus badem ezmesi, renklendirici ya da tatlandırıcı gibi herhangi bir katkı maddesi içermez. Vegan ve sağlıklı tariflerde rahatça kullanılabilir. Picus badem ezmesi 195 gramlık paketlerde gönderilmektedir.

Picus Yer Fıstığı Ezmesi 300 gr

Picus yer fıstığı ezmesi, %100 kavrulmuş yer fıstığından hazırlanan doğal ve sağlıklı bir gıda ürünüdür. Yüksek oleik asit oranına sahiptir ve vegandır.
İçeriğinde renklendirici ya da tatlandırıcı herhangi bir katkı maddesi yoktur. %100 yer fıstıklarından hazırlanmış, sağlıklı yağ ve vitaminler içeren doğal bir fıstık ezmesidir. Picus şekersiz fıstık ezmesi 300 gramlık paketlerde gönderilmektedir. 

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır