Lumandıra Jersey İnek Sütü 3 Lt (Yalova ve Bursa Teslim)

65.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Lumandıra

Üstün nitelikli jersey ineklerinin çiğ sütü, homojenize edilerek hava ile temas etmeden dolumu yapılmaktadır. Yüksek yağ oranı, proteini ve kuru maddesinden dolayı yoğurt, dondurma, sütlü tatlı ve süt ile yapılan ürünler için idealdir. Kendine özgü bir aroması vardır. Lumandıra Çiftliği hastalıktan ari çiftlik belgesine sahiptir. Not: Bursa ve Yalova illerinde dükkanlarımızdan teslimat yapılmakta olup bu iller dışı gönderim yapılamamaktadır.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Lumandıra Jersey İnek Sütü 3 Lt (Yalova ve Bursa Teslim)

Jersey inekleri insan tüketimli için en üst kalitede sütü doğal olarak üretir. Ortalama sütle karşılaştırıldığında; Jersey sütünün besin değeri çok daha fazladır: bir bardakta %15 ila %20 daha fazla protein, %15% ila %18 daha fazla kalsiyum ve %10% ila %12 daha fazla fosfor bulunur ayrıca kayda değer miktarda daha yüksek miktarlarda ?12 vitamini içerir.

HASTALIKTAN ARİ İŞLETME NEDİR?

Karantina ünitesine sahip, hayvanları kayıt altına alınmış, asgari teknik ve hijyenik şartlara tüm hayvanları şap, tüberküloz ve bruselloz ile mücadele yönetmelikleri gereğince laboratuvar kontrolleri sonucu bu hastalıkları taşımadıkları belirlenen hayvancılık işletmelerine hastalıklardan ari işletme denilmektedir.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır