Organik Keçiboynuzu Özü 315gr

19.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Piccoli

İçindekiler: %100 Organik Keçiboynuzu Özü Net ağırlık 315gr Ürün Özellikleri: Organik Vegan Soğuk Sıkım Katkı ve Koruyucu İçermez İlave Şeker ve Tatlandırıcı İçermez Eser miktarda glüten içerebilir Kullanım Önerisi: Kaşık ile direk yenebileceği gibi, su ile karıştırılarak içilebilir ya da tahin ile karıştırılarak ekmeğe sürülebilir. İstenirse unlu mamül ürünlerinizde tatlandırıcı olarak da kullanabilirsiniz.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Organik Keçiboynuzu Özü 315gr


 

Keçiboynuzu Özü Antioksidan deposudur: Antioksidanlar, canlıların hayatta kalabilmesi ve vücut fonksiyonlarının sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için elzem maddelerdir. Özellikle hastalıklara karşı savaşabilmek için, hücrelerin dış etkenlerden korunması ve sağlıklı yaşamalarına devam edebilmeleri için antioksidan son derece önemlidir.

 

Keçiboynuzu Dünyada Fonksiyonel Gıda Seçilmiştir !

 

Fonksiyonel Gıda: Vücudun temel besin ihtiyaçlarını karşılamanın ötesinde insan fizyolojisi ve metabolik fonksiyonları üzerinde ilave faydalar sağlayan, böylelikle hastalıklardan korunmada ve daha sağlıklı bir yaşama ulaşmada etkinlik gösteren gıdalar veya gıda bileşenleridir. Besleyici etkilerinin yanı sıra bir ya da daha fazla etkili bileşene bağlı olarak sağlığı koruyucu, düzeltici ve/veya hastalık riskini azaltıcı etkiye sahip olup, bu etkileri bilimsel ve klinik olarak ispatlanmış gıdalar fonksiyonel gıda olarak adlandırılır.

 

Üretim Şekli: Mersin bölgesinden toplanan meyveler çekirdekleri ile birlikte soğuk pres yöntemi ile düşük sıcaklıkta uzun sürede pişirilerek elde edilmektedir. Bu sayede meyve içerisinde bulunan tüm mineral ve vitaminlerini koruyabilmektedir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır