Pacha İlikli Kemik Suyu 500 ml (2’li)

84.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Pacha

PACHA’dan sofralarınıza sağlıklı bir dokunuş! Yemeklerinize PACHA İlikli Kemik Suyu ile hem lezzet hem kolajen katın. Üniversite kampüsündeki üretim merkezimizde, uzman gıda mühendisleri olarak, “bilimin ışığında ve geleneksel yöntemlerle” üretiyoruz. Sadece kemikleri değil, aynı zamanda kolajen ve proteince çok zengin paça etlerini de 20 saat boyunca kısık ateşte, defne yaprağı eşliğinde, sizin için pişiriyoruz.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Pacha İlikli Kemik Suyu 500 ml (2’li)

Güvenli, lezzetli ve sağlıklı PACHA İlikli Kemik Suyu, sadece yemekleriniz için değil aynı zamanda ara öğünleriniz için de harika bir protein desteği! Her kavanozda 19.000 mg doğal kolajen! Çok düşük yağ miktarı ve kalorisi sayesinde kolesterol ve kilo alma kaygısı duymadan, her gün tüketebilirsiniz. PACHA İlikli Kemik Suyu, büyüme çağındaki çocuklardan, genç yetişkinlere ve ileri yaşlara kadar her yaş grubuna hitap ediyor. Yemeklerinize ekleyebileceğiniz gibi damak tadınıza göre limon ve baharatlar ekleyerek direkt içebilirsiniz. Bildiğiniz PACHA lezzeti ve zenginliği, yoğun kolajen içeriği ile sizi bu sefer kavanozlarda bekliyor.

İçindekiler: İlikli kemik suyu, Defne yaprağı

Enerji ve Besin Öğeleri Bir porsiyon için (120mL)
Enerji 24 kCal
Total Yağ 0.5%
Kolesterol 0%
Sodyum 0%
Total Karbonhidrat 0%
Protein 10%
Potasyum (65mg) 3.3%
Kalsiyum (80mg) 10%
Demir 0%
Tuz 1.6%

PACHA İlikli Kemik suları soğuk zincir ile teslim edilmez. Üretiminde sterilizasyon yöntemi kullanıldığı için soğuk zincir ile gönderimine gerek yoktur. Oda koşullarında kapağı açmadan 3 ay muhafaza edilebilir. Kapak açıldıktan sonra, 3 gün içinde tüketmeniz gerekmektedir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır