Hakkımızda

Taze Dükkan geleneksel ve sağlıklı beslenmeyi misyon edinen, bunun için yerel üreticilerin doğal ürünlerine odaklanan bir sağlıklı yaşam mağazasıdır. Bu çerçevede yerel üreticilerden aldığımız doğal ve organik ürünleri en taze koşullarda sizlere sunmaya çalışıyor, sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı beslenmesine destek olmak istiyoruz.

2018 yılında taze ürünler sunan sağlıklı beslenme mağazası misyonuyla yola çıkan TAZE DÜKKAN aynı yıl Yalova’da ve Bursa Özlüce’de ilk mağazalarını açmıştır. 2020 yılında Bursa Balat, 2021 yılında Bursa Podyumpark şubesini ve online mağazasını açan markamız önümüzdeki dönemde yeni açacağı mağazalar ile daha çok tüketiciye doğal ve organik ürünler ulaştırma hedefindedir.

Fiziksel dükkanlarında hizmet sunduğu binlerce memnun müşterinin yanı sıra web üzerinden de Türkiye'nin her yerinden yeni müşterilerine özenle kargo gönderimi yapan TAZE DÜKKAN bir çok şehirden binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

TAZE DÜKKAN müşterilerine doğal ve organik ürünleri, direk üreticisinden ARACISIZ en taze şekliyle sunma çabasını devam ettirecektir.

 

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır