Gümüldür Satsuma Mandalina 12 Kg (Küçük Boyutlu Meyveler)

80.00 TL
Ürün Kodu

Marka
NACİYE HANIM ÇİFTLİĞİ

İzmir Gümüldür'de Naciye Hanım Çiftliği'nden enfes lezzete sahip ince kabuklu satsuma mandalinalar müşterilerimizin çok hoşuna gitti ancak lüks boydaki ürünlerimiz tükendi. Bu yüzden daha küçük boyutlarda kalan mandalinalarımızı son bir kez toplayıp göndereceğiz. Not: Bu ürünümüz büyük boyuttaki meyvelerimizden olmayıp daha küçük boyda olan ancak tadı yine enfes mandalinamızdır.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Gümüldür Satsuma Mandalina 12 Kg (Küçük Boyutlu Meyveler)

Küçük bir aile çiftliğinde özenle yetiştirilen mandalinaları çok beğeneceksiniz. Not:Mandalina gönderimleri İzmir'den yapıldığından şayet sepetinizde mandalinadan başka ürünler de varsa tarafınıza iki ayrı kargo gönderilecektir. Mandalinalar her 1 Kasım-31 Ocak tarihlerinde gönderilecektir. O tarihler dışında siparişe kapalıdır. 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Oğuzhan Yurtsevenpuan
26 Ocak 2022
Nesrin Günaydın (Sayıştay Denetçisi) Bir meslektaşımın tavsiyesi üzerine 0 (541) 171 20 77 numaralı telefonu arayarak Oğuzhan beyle iletişime geçtim. Siparişimi verdim. Oğuzhan beyin ürün bilgilendirmesi ve siparişten teslime yakın ilgisi beni çok memnun etti. Gelen mandalinleri yediğimizde çok beğendik. Bu nedenle ürün siparişlerimizde sizi tercih edeceğiz. Ayrıca anlaşmalı kargo firmanız Sendeo firmasıyla ilk kez tanıştık. Bu firmadan da çok memnun kaldık. Emeği geçen tüm ekibinize sonsuz teşekkürler.


İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır