Güzel Gıda Organik Hindistan Cevizi Sütü 400 ml

53.00 TL
Ürün Kodu
8681161477317
Marka
Güzel Gıda

Organik Hindistan Cevizi Sütü 400 ml, ürünümüz esanssız olup Hindistan cevizinin oldukça lezzetli aromasına, yoğun kıvamına inanamayacaksınız. Halihazırda alışık olduğumuz ve yaygın olarak görülen koruyucu ve katkı maddesi içeriğiyle ucuza satılan ürünlerden farkı saf ve katkısız olmasıyla beraber organik tarım sertifikalıdır. Orijinal ismi “Organic Coconut Milk” olarak geçen ürünümüze bayılacaksınız. Menşei: Sri Lanka Ürün Durumu: Yeni TETT:04.2023 Net Miktar: 400 ml

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Güzel Gıda Organik Hindistan Cevizi Sütü 400 ml

Hindistan Cevizi Sütü Nedir

Hindistan cevizi sütü mucizevi sıvı olarak kabul edilebilir. Hindistan cevizi ağacının meyvesi olan olgun kahverengi Hindistan cevizinin beyaz etinden gelir. Normal süte oranla daha doğal ve içeriğinin daha zengin olmasından günümüz de trend haline gelmiş ve popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Hindistan cevizi sütü, besinleri ve mükemmel lezzetini sağlamanın yanı sıra, enerji için vücut tarafından kolayca emilen ve kullanılan yüksek miktarda yağ içerir.

 

Neden Güzel Ada Gıda Hindistan Cevizi Sütü 400 ml

Katkısız olarak üretilen Organik hindistan cevizi sütü mutfaklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir vegan süttür. Ürünümüz, Konvansiyonel muadillerine göre sentetik koruyucu ve zirai ilaç kalıntısı barındırmamaktadır. Özellikle sağlıklı yaşam konusunda yüksek bilinçli aileler ve bireylere hitap eden ürünümüz. Türkiye standartlarında organik tarım sertifikasyonu ile karşınızdadır. Soya ürünü, E Kodeksi (koruyucu, stabilizatör, ayrıştırıcı) ve Gluten içermemektedir.

 

Organik Hindistan Cevizi Sütü 400 ml Nasıl Üretilir

Hindistan cevizi suyundan farklı olarak, süt doğal olarak oluşmaz. Bunun yerine, katı Hindistan cevizi eti, yaklaşık %50 su olan Hindistan cevizi sütünü yapmak için içme suyu veya kıvam arttırıcılar, emülgatörler gibi sentetik maddeler ile karıştırılır. Biz ise firma prensibi olarak, organik tarım yasasında izin verilsin verilmesin, en ufak sentetik katkıyı kullanmıyoruz. Tedarikçimiz firmadan bu noktada hassasiyetle çalışarak tüm proses boyunca hiçbir kimyasal madde eklenmeden mekanik ayrım ve takiple özel bir ürün çıkardık. Patentli bir üretim yöntemine sahip ürünümüzün muadillerinde ya, yağ oranı düşüktür, ya içinde E kodeksi veya sentetik girdiler vardır, ya da hindistan cevizi meyvesi oranı düşüktür. Bu yönlerinden net olarak ayrılan ürünümüzü beğeneceğinizden eminiz.

Organik Hindistan Cevizi Sütü Nasıl Kullanılır

Her alanda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Hindistan cevizi sütü, süt, laktoz, soya, fındık veya tahıllardan tamamen arınmış olduğu için, süt ve fındık veya tahıl bazlı sütlere alerjisi olan herkes için iyi bir seçenek olur. Artı olarak da vegan ve bitki bazlı beslenenler için oldukça iyidir.  Sağlıklı bir hayata sahip olmak için düzenli olarak tüketmelisiniz.

 

Kullanımı ise çok basit;

 • Geleneksel mutfaklarda
 • Yoğun soslarda
 • Sade olarak tüketilerek
 • Kahve smoothie gibi içeceklerde kullanılarak
 • Tatlılarda
 • Hint ve Tropik mutfak yemeklerinde

 

 

Organik Hindistan Cevizi Sütü 400 ml  Kimler Kullanabilir

 • Ketojenik diyet yapanlar
 • Paleo diyet yapanlar
 • Veganlar
 • Vejeteryanlar
 • Helal gıda tüketicileri
 • Kosher gıda tüketicileri

 

Organik Hindistan Cevizi Sütü ile Neler Yapılabilir

Sağlıklı beslenme ve yaşam günümüzde önemli bir yer almaktadır. İnsanlar yediklerinin sağlıklı ve doğal olmasına dikkat etmektedir. Süt, laktoz, soya içermediğinden dilediğiniz tatlı tariflerinde özellikle dondurma yapımında süt tercihini Hindistan cevizi sütünden yana kullanabilir, kahve milkshake gibi içeceklerde de rahatlıkla tüketebilirsiniz. Sütlü çorbalarda ya da kıvamlı soslarda lezzetli bir tat yaratabilirsiniz. Ayrıca Hindistan cevizi sütü ile yapılabilecek en keyifli tarifler blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Organik Hindistan Cevizi Sütü Nasıl Saklanmalı

Organik Hindistan Cevizi Sütü, hiçbir zirai ilaç ve katkı maddesi içermediğinden güven rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu noktada ürünlerimizi sürekli olarak soğuk havada ve steril bir şekilde muhafaza ediyoruz. Sizden de ürünü paketinde sıkıca kapatılmış şekilde mümkünse buzdolabınızda, değilse kuru ve ışık görmeyen ortamda muhafaza etmenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız ürünümüzden en iyi şekilde faydalanmanızdır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır