Prana Vibes 5 li Palo Santo Ahşap Tütsü

135.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Prana Vibes

Palo Santo tütsüsü Güney Amerika'da 900 yıldan uzun bir zamandır kullanılan en kadim tütsü malzemelerinden birisidir. Ağacın içeriğinde bulunan bileşenler tütsü olarak kullandığımızda zihnimizi sakinleştirmemize, odaklanmamıza, konsantrasyonumuzun artmasına yardımcı olur. Kadim toplumlardan bu yana pek çok seremonide kullanılan Palo Santo tütsüsü, bedenimizi ve bulunduğumuz mekanları düşük frekanslı enerjilerden arındırır.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Prana Vibes 5 li Palo Santo Ahşap Tütsü

Yatıştırıcı, arındırıcı ve iyileştirici güçleri bizi yeniler, yaşam alanlarımızın enerjisini temizleyip canlandırır. Bedenimizin yerküre ile kurduğu bağı derinleştirir. Kendine özgü kokusuyla da mekanlarda doğayı çağrıştıran ve huzur veren bir atmosfer yaratır.

Paket İçeriği: 5 Adet Palo Santo Tütsü Çubuğu

Kullanım süresi: S.A.F. sertifikalı, sürüdürülebilir tarım prensipleri ile üretilmiş her bir çubuğu en az 25-30 kez kullanabilirsiniz. Çubuklarınızın şekil ve kalınlıkları elle kesim olması nedeniyle değişiklik gösterebilir. Her kutu en az 150 yakışa yetecek miktarda Palo Santo içerir.

Ambalaj: Özel kılıfına yerleştirilmiş şekilde, tanıtım kılavuzu ile kutulanır.

Çubuk Boyutu: 9-10 cm

Koku: Doğayı çağrıştıran odunsu bir kokusu vardır. Palo Santo’nun reçinesinde; narenciye, çam ve nane notaları bulunur. Ağacın doğal parçaları olduğundan reçine dağılımına bağlı olarak bu notalar farklı yoğunluklarda hissedilebilir.

Not: Görsellerdeki çubuk, kılıf ve kutu haricindeki imajlar dekor amaçlıdır. Seramik tütsülük ayrıca satılır.

Kullanım Şekli:

Palo Santo'nuzun ucundaki en fazla 1 cm lik kısmı homojen bir şekilde yakın. Oluşacak minik alevi çok kısa bir süre koruyup sonrasında hızlıca sallayarak söndürün. Yayılan dumanı bedeninizde ve bulunduğunuz alanda gezdirin.
Çubuğunuz en fazla 1 - 1,5 dakika süresince tüter ve sonra kendi kendine söner. Bu süre, kullanıldığı alandaki enerjiyi arındırıp, dengelemesi için yeterlidir.
Yanış şekli ve hatta kokusundaki nüanslar aynı ağacın farklı bölgelerinden çıkan parçalarda bile değişebilir. Bu doğal bir ürün olmasının sonucudur. Diğer yandan her bir çubuk şeklinden ve kokusundan bağımsız bir şekilde aynı yüksek titreşimi yayar.
Palo Santo’nuz tütmeye başladığında hemen sabit bir yere koymayın. Bedeninizde ve bulunduğunuz alanda dumanı dolaştırın. Bu hareket tütüş süresini de uzatacaktır. Siz anda kalarak Palo Santo nuzu yaktıkça bir süre sonra onunla çok huzurlu bir bağ kurduğunuzu farkedeceksiniz.
Kullanım sonrasında tamamen söndüğünden emin olana kadar ateşe dayanıklı bir malzeme üzerinde tutun.

Kullanımını özellikle tavsiye ettiğimiz anlar:

Meditasyon ve nefes çalışmaları
Yoga seansları
Konsantrasyon ve yaratıcılık gerektiren anlar
Yeni bir eve/ofise taşındığınızda
Enerjinizi düşük, kendinizi keyifsiz ya da hasta hissettiğinizde
Sabah güne başlamadan, gece ise yatmadan önceki eskiden arınma ve yeniye hazırlanma ritüellerinizde
Niyet çalışmalarınızda
Yeniay ve dolunay ritüellerinizde
Gün boyu dinlenip yenilenmek adına verebildiğiniz tüm durup nefes alma anlarınızda huzur veren kokusu ve arındırma özelliği yüksek titreşimi ile Palo Santo ahşap tütsülerini denemenizi tavsiye ederiz.

Yetiştiği Ülke: Ekvador

Botanik ve yerel adları: Bursera Graveolens - Palo Santo – Holy Wood

Hasat ve üretim özelliği: Ekvador'da devlet tarafında denetimli bir şekilde sürdürülebilir tarımla yetiştirilen Palo Santo ağaçlarından üretilir. Hiçbir canlı Palo Santo ağacı tütsü yapılmak üzere kesilmez. Doğal yaşam ömrünü tamamlayarak düşen dal ve gövdeler toplanıp kesilerek tütsü çubukları haline getirilir. Ürünlerimiz Güney Amerika'daki Orman Bakanlığı tarafından verilen SAF (Sistema de Administración Forestal) belgesine sahiptir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır