Acılı Sauerkraut (Ekşi Lahana) 580gr

32.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Jungle

Jungle, bu çeşidinde C vitamininden zengin şili biber kullanmıştır. Yemeklerin yanına hafif acı istediğinizde acılı sauerkraut sizinle.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Acılı Sauerkraut (Ekşi Lahana) 580gr

Jungle Sauerkraut yapımında lahanalar kaya tuzuyla masaj yapılarak ovulur, bu şekilde lahanaların kendi suyunu salması sağlanır. Bu yönüyle lakto-fermente turşulardan farklıdır, lahana florasından daha iyi faydalanılabilen bir turşudur. Daha sonra lahanalar oksijensiz ortamda 4-6 hafta boyunca fermente edilir. Bu fermantasyon sürecinde probiyotik bakteriler oluşur. İdeal bir tuz oranına sahip olan Jungle Sauerkraut, lezzeti ve besleyiciliğinin yanı sıra C vitamini bakımından zengin probiyotik bir besindir. Geleneksel yöntemle kurulan Türk turşulardan farklı olarak sirke, limon ya da sarımsak içermez.

Pastörize edilmeyen Jungle Sauerkrautın içinde yaşayan faydalı bakteriler vardır ve fermantasyon kavanozda da devam etmektedir; bu sebeple, karbondioksit çıkışı devam edebilir. Bazen, kapağı açtığınızda lahanalarda hareketlenme görebilirsiniz, bu tamamen doğal bir durumdur. Ürünü güvenle tüketebilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır