Oranik Bahçe Organik Ruşeym 200 gr

40.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Organik Bahçe

Her 1000kg buğdaydan yalnızca 1kg kadar Ruşeym Alınabildiğini biliyormuydunuz? Buğday ruşeymi tüm tanenin yaklaşık olarak % 3’ünü oluşturur. Buğdayın işlenerek una dönüştürülmesi aşamasında, özel ayrıştırma işlemi uygulanır ve bunun sonucunda 1 ton buğdaydan sadece1 kilo ruşeym elde edilir. Prebiyotik eklenerek bağışıklık sistemini destekleyen Organik Ruşeym'dir.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Oranik Bahçe Organik Ruşeym 200 gr

Ruşeym bebek ek gıda ürünleri arasında sürekli tüketilen ve aranan bir besin. Bunu da içeriğindeki yüksek sayıdaki vitaminlere borçlu. Bebeğinize hazırladığınız ek gıda besinlerine Beyorganik Bebek Ruşeym ekleyerek öğünlerin besin değerinin artırabilirsiniz.

Buğday Ruşeymini uzmanlar 8. Aydan sonra tavsiye ediyorlar, Ama buğday rüşeym glutenli bir ürün olduğundan bebeklerinize, doktorunuza danıştıktan sonra vermenizi öneririz. Buğday Ruşeyminin ek gıda da bu kadar önemli bir yer tutmasının bir nedeni de içerğinde ki yüksek miktarda A, E ve B1 vitaminleri bulunmasından kaynaklanıyor.

Nasıl Tüketirim?

Ayrıca müjde buğday rüşeymini sadece bebekler değil siz yetişkinlerde tüketebilir, yüksek besin değeri olan bu ürünü öğünlerinize ekleyebilirsiniz. Mesela evinizde ekmek yapan biriyseniz ekmeklerinizin besin değerini artırmak için ekmeğinizi katabilirsiniz. Bir başka tüketme yöntemi olarak rüşeymi, yoğurdunuza, kefirin içine, çorbaların üstüne ekleyebilir, besinlerinizin besin değerini artırabilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır