Uludağ Herbal Civanperçemi Yağı 5 ml

Civanperçemi Yağı 

– Hemoroit (basur) rahatsızlığında makatta yer alan memelerinin geçmesine fayda sağlar.

– Civanperçemi içerdiği uçucu yağ sayesinde ciltte deforme olmuş hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Yara, enfeksiyonların ve iltihaplı ödemlerin iyleşmesini hızlandırır.

– Boğaz enfeksiyonlarını gidermede fayda sağlar. Boğazdaki ilthapların balgam yolu ile atılmasına yardımcı olur. Sürekli öksürüğü azaltarak daha rahat nefes alıp vermeyi kolaylaştırır.

– Midede oluşan fazla asit oranını dengeler ve mide duvarının yağlı yiyeceklerden zarar görmesini engeller. Mide rahatsızlıklarına yakalanma oranını azaltır.

– Hazımsızlığa çok iyi gelir. Sindirim sistemini güçlendirici etkisi ile de bilinen civanperçemi, gaz problemini giderir.

– Civanperçemi, bel ağrıları ve romatizma ağrıları gibi ağrıların giderilmesinde etkili bir yardımcıdır.

– Kemiklerin güçlendirilmesi ve kemik erimesinden korunma açısından civanperçemi çok büyük bir fayda sağlar.

– Adet söktürücü özelliği civanperçeminin en önemli özelliklerinden biridir. Bu nedenle de adet döneminde ağrı çeken kadınlar için doğal bir ağrı kesici etkisi sağlar. Adet döneminde rahatlık sağlaması için çayı bolca tüketilebilir.

– Vücuttaki serbest radikalleri azaltarak bağışıklığı güçlendirir. Böylece vücudun kanserli hücrelerle savaşmasını kolaylaştırır.

 

Kullanım Şekli:

Sindirim sistemini güçlendirici etkisi ile de bilinen civanperçemi, gaz problemini giderir. – Civanperçemi, bel ağrıları ve romatizma ağrıları gibi ağrıların giderilmesinde etkili bir yardımcıdır. – Kemiklerin güçlendirilmesi ve kemik erimesinden korunma açısından civanperçemi çok büyük bir fayda sağlar.

 

Cilt Bakım:

– Civanperçemi içerdiği uçucu yağ sayesinde ciltte deforme olmuş hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Yara, enfeksiyonların ve iltihaplı ödemlerin iyleşmesini hızlandırır. – Boğaz enfeksiyonlarını gidermede fayda sağlar. Boğazdaki ilthapların balgam yolu ile atılmasına yardımcı olur.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır