Madalı Çiftliği Keçi Taş Oda Peyniri Tam Yağlı Olgunlaştırılmış 250 gr

99.00 TL
Ürün Kodu
8682780951219
Marka
Madalı Çiftliği

15 Ay Mağarada Olgunlaştırılmış %100 Keçi Taş Oda Peyniri 250gr Temel özellikler: Madalı Taş Oda Peyniri, kendi çiftliğimiz içerisinde kurduğumuz, ısı ve nem dengesini ayarladığımız. mağaramızda 15 aylık olgunlaşma sürecini tamamladıktan sonra satışa sunulmaktadır. İçerisinde sadece keçi sütü, şirden mayası ve kaya tuzu yer almaktadır. Doğal olgunlaşması sebebiyle tüketilebilir küf içerebilir.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Madalı Çiftliği Keçi Taş Oda Peyniri Tam Yağlı Olgunlaştırılmış 250 gr

15 Ay Mağarada Olgunlaştırılmış %100 Keçi Taş Oda Peyniri 250gr

Temel özellikler:
Madalı Taş Oda Peyniri, kendi çiftliğimiz içerisinde kurdupumuz, ısı ve nem dengesini ayarladığımız.mağaramızda 15 aylık olgunlaşma sürecini tamamladıktan sonra satışa sunulmaktadır. İçerisinde sadece keçi sütü, şirden mayası ve kaya tuzu yer almaktadır. Doğal olgunlaşması sebebiyle tüketilebilir küf içerebilir.

Tüketim önerisi nedir?
Madalı Taş Oda Peyniri olgunlaşma süresinin uzunluğu sebebiyle kendine has aromasıyla eskilerin kahvaltılarda tükettiği, yağlı ve az tuzlu olması sebebiyle damağa vuran aromatik lezzeti hissettirmesi sebebiyle şarap tutkunlarınınsa vazgeçilmezidir..
Ürün nasıl saklanmalı?
Ürünlerimizi yaparken sütün yağını almamaktayız ve bu sebeple 2 adet koruyucumuz mevcut. Birincisi bahsi geçen yağ, ikincisi ise tuz. Bu sebeple ürünler satin alındıktan sonra uzun süreler dışarıda bırakılmamalıdır. Ürünlerimizin hepsi buzdolabında +4 derecede saklanmalıdır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır