Uludağ Herbal Nioli Yağı 10 ml

80.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Uludağ Herbal

Nioli yağı, büyük bir yaprak dökmeyen ağaçtan elde edilir, bu bitki Avustralya’ya ve birkaç komşu bölgeye özgüdür. Dezenfektan ve antiseptik özellikleri nedeniyle, losyonlar, kremler, sabunlar ve diş macunu gibi çok çeşitli kozmetik ürünlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Niolinin uçucu yağı, taze yapraklarının ve dallarının buharla damıtılmasıyla çıkarılır.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Uludağ Herbal Nioli Yağı 10 ml

Nioli Yağı 10

Nioli uçucu yağı, içerisindeki Monoterpen bileşenlerden Sineol sayesinde tıkanmış solunum yolları, öksürük, bronşit, astım atakları, larenjit gibi uzun süren ve bizi çok rahatsız eden fakat antibiyotik gerektirmeyen rahatsızlıklarda koklanmasının ardından solunumu hızlıca açar ve rahatlama sağlar.

Nioli Yağı Faydaları

1. Analjezik

Bu yağın ağrı kesici özelliği onu çok iyi bir analjezik yapar. Sinirlerde uyuşmayı tetikleyerek ve bölgeyi duyarsızlaştırarak ağrıyı ortadan kaldırır. Baş ağrısı, migren, diş ağrısı, kulak ağrısı, kas ve eklem ağrısının yanı sıra burkulmalara bağlı ağrının giderilmesinde çok etkilidir.

2. Romatizma Önleyici

Bu yağ, kan ve lenf dolaşımını uyarır, böylece eklemlerde ürik asit birikmesini önler ve vücudun çeşitli bölgelerine sıcaklık getirir. Bu iki faktör birlikte romatizma, artrit ve gut hastalığından kurtulmaya yardımcı olur.

3. Antiseptik

Açık yaralar enfeksiyonlara yatkındır, çünkü bakteriler, mantarlar ve diğer mikroplar bu yaralar yoluyla kan dolaşımına girme şansı çok yüksektir. Bakteriler ayrıca kanallarda, kolonda, prostatta, bağırsaklarda ve böbreklerde bulunur ve hassas vücut kısımlarının enfeksiyonlarına neden olur. Nioli bitkisel yağı, antiseptik özellikleri sayesinde, bu bölgelerdeki bakteriyel büyümeyi engelleyebilir ve sepsis, tetanoz ve diğer iç organların enfeksiyonlarına karşı iyi koruma sağlar.

4. Bakteri Karşıtı

Bu yağ bakterileri öldürür ve bakteri üremesini ve enfeksiyonları önler.

5. Gücü Artırır

Bu yağ, vücuttaki besinlerin uygun emilimini ve dağılımını teşvik ederek büyümeyi teşvik eder ve sağlığı artırır. Ayrıca gücü arttırır.

6. Siğil, Sivilce İzlerini Kapatır

İnsanlar yüzlerinde veya ciltlerinde siğil ve sivilce izleri görmek istemezler. Piyasadaki kremleri ve losyonları denemiş olabilirsiniz, ancak sonuç almamış olabilirsiniz. Cildiniz hiç açık olmadığına dair umudunuzu kaybediyorsanız neden nioli yağını kullanmaya çalışmıyorsunuz? Bir sikatrizan olarak, ciltte sivilce, siğil veya çiçek tarafından bırakılan izleri azaltır. Bu yağ, etkilenen bölgedeki yeni dokuların ve hücrelerin büyümesini de hızlandırır ve yepyeni bir görünüm kazandırır. Bu yeni dokular, yara izlerinin eski ve hasarlı dokularının yerini alacak, böylece yara izleri eninde sonunda kaybolacaktır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır