Naturiga Organik Pirinç Proteini Tozu 100 gr

64.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Naturiga

%80 oranında protein içeren organik kahverengi pirinç proteini ile öğünlerinizin protein oranını kolayca artırın!

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Naturiga Organik Pirinç Proteini Tozu 100 gr

Organik Pirinç Proteini Tozu

Gün geçtikçe popülerliği artan protein tozlarının arasında kahverengi pirinç proteini, içerdiği yüksek protein oranının yanı sıra glüten ve soya içermemesi ve kolay sindirilebilir özellikleri sayesinde en çok tercih edilen bitkisel protein kaynaklarından biri haline gelmiştir.

Sporcular, vejetaryen ve vegan beslenen kişiler,protein ağırlıklı diyet uygulayan veya protein kaynaklarını çeşitlendirmek isteyenler için Pirinç Proteini Tozu iyi bir alternatiftir.

Pirinç Proteini Tozu ayrıca çok rahat hazmedilebilmesiyle de tanınır. Yine başka bir protein kaynağı olan Whey'den yaklaşık 90% kadar daha rahat bir şekilde hazmedilebildiği ortaya konmuştur.

Pirinç Proteini Tozu özellikle 9 ana aminoasitin içeriğinde bulundurmasıyla sporcular tarafından tercih edilen bir üründür.

Pirinç Proteini Tozu​ Laktoz hassasiyeti olanlar için iyi bir seçenektir.

Gluten içermez.

Ve son olarak Pirinç Proteini Tozu üretimi çok kolay olduğundan doğaya bıraktığı iz çok çok azdır. Bu yönüyle sürdürülebilir bir protein kaynağı olarak görülmektedir.

 Pirinç Proteini Tozu Nasıl kullanılır?

 

Kahverengi pirinç proteini tozu yoğurt veya tahıl tadını etkilemeyeceği için hububat veya yoğurt üzerine serpilebilir.Çorbalara eklenebilir, smoothie ve sebze, meyve sularına, süt ve bitkisel sütlere katılabilir.

Evde yapılan hamur işlerine eklenerek kek,muffin ve kurabiyelerin protein oranı artırılabilir.Ev yapımız çiğ bar, hurmalı toplara ve tatlı, tuzlu kraker hamurlarına, pankeklere eklenebilir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır