The Lifeco Chia Tohumu 350 gr

60.00 TL
Ürün Kodu
8680088120702
Marka
The Lifeco

Chia Tohumu, yüzyıllardır Maya ve Aztek diyetlerinin temel yiyeceklerinden biri olup, antioksidan ve yüksek lif barındırma özelliğiyle öne çıkar. TheLifeCo Chia ile bol lifli besinler!

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

The Lifeco Chia Tohumu 350 gr

TheLifeCo Chia
Kaliteli proteinler yönünden zengin Chia, Meksika ve Guatemala’ya özgü, eski Aztekler ve Mayalar için temel bir besindir. “Chia” eski Maya dilinde “güç” demektir.

Chia tohumları, bol miktarda lif ve omega-3 yağ asitleri, bol miktarda yüksek kaliteli protein ve birkaç temel mineral ve antioksidan içerir.

Sindirim sağlığına, kan seviyelerine, kalp hastalıklarına ve diyabet için risk faktörlerine iyi geldiği bilinmektedir. 

Gluten içermeyen bu tohumlar çok yönlüdür. Islatılıp yulaf lapasına eklenebilir, puding haline getirilebilir, unlu mamullerde kullanılabilir veya salataların veya yoğurdun üzerine serpiştirilebilirler.

Sıvıyı emme ve jel oluşturma yeteneklerinden dolayı, sosları kalınlaştırmak için veya yumurta ikamesi olarak da kullanılabilirler. Benzersiz özelliklerinden biri, kalp sağlığına uygun omega-3 yağ asitlerinin yüksek içeriğidir. Lifle doludur ve sağlık açısından pek çok yararı olan bitki bazlı en iyi omega-3 yağ asitleri kaynakları arasındadır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır