TheLifeCo Home Organik Sivi Bulasik Makinesi Deterjani 750 ml

110.00 TL
Ürün Kodu

Marka
The Lifeco

TheLifeCo Home Organik Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanı Gelişen teknolojiyle birlikte, çamaşır ve bulaşık yıkamak artık kolay bir iş haline gelmiştir. Makineler sizin için her şeyi hallederken, size düşen yalnızca deterjan seçimi yapmak ve yıkama seçeneklerini ayarlamaktır. Çamaşır ve bulaşık temizliği bu kadar basite indirgenmiş iken bunun için kullanılan deterjanların yarattığı kirlilik maalesef o kadar basit değildir.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

TheLifeCo Home Organik Sivi Bulasik Makinesi Deterjani 750 ml

TheLifeCo Home Organik Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanı
Gelişen teknolojiyle birlikte, çamaşır ve bulaşık yıkamak artık kolay bir iş haline gelmiştir. Makineler sizin için her şeyi hallederken, size düşen yalnızca deterjan seçimi yapmak ve yıkama seçeneklerini ayarlamaktır. Çamaşır ve bulaşık temizliği bu kadar basite indirgenmiş iken bunun için kullanılan deterjanların yarattığı kirlilik maalesef o kadar basit değildir. 

Her gün yemek öğünlerinizden sonra makineyi tek bir tuşla çalıştırarak bulaşıkların temizlenmesini sağlarken aynı zamanda da doğayı kirletiyor olabilirsiniz.  İçeriğinde ağartıcı, amonyak, sülfat ve fosfat gibi ağır kimyasallar bulunmaz. Hoş bir kokusu vardır ve bu koku tamamen içeriğindeki organik bileşenlerden gelir. Hipoalerjenik bir üründür. Dermatolojik olarak test edilen ürünün cilt sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi bulunmaz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve vegandır.

TheLifeCo Organik Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanı doğal içeriği sayesinde hem sizi hem de doğayı korur.

TheLifeCo Home Bulaşık Makinesi Deterjanı

Özellikleri
Ürün geri dönüştürülebilen plastikten üretilmiş şişe formunda sunulur.
Ürün geri dönüştürülebilen plastikten üretilmiş şişe formunda sunulur.
En zor kirleri bile kolayca temizler, etkili bir formüle sahiptir.
Bulaşık makinelerindeki işlemlerden sonra bulaşıklarda matlaşma görülebilir. Bunu önlemek için parlatıcı ürünler kullanılır. Home organik deterjanda ise buna gerek yoktur. Kendiliğinden parlatma etkisine sahiptir.
Su lekesi bırakmaz. Cam ve porselenleri parlak ve lekesiz olarak durular.
Cam ve metal koruma özelliği sayesinde bulaşıklarda çizilme sorununun önüne geçer, mutfak araç gereçleriniz ilk günkü gibi kalır.
Metal koruma özelliği sayesinde kararmayı önler.
Korozyon oluşumunu engeller.
Tuz etkisi yaratarak daha etkili bir temizlik sağlar ve suyun sertliğini kırarak yumuşak bir yıkamaya yardımcı olur.
Bulaşık makinesinin yapısına zarar vermez.
Çevre Dostu Deterjan Seçimi
Çevre kirliliği konusunda hassas davranmak tüm insanlığın görevidir. Kirliliğe karşı duyarlı olan, bununla alakalı kampanyaları duyuran ve bundan bahsetmek isteyen bireyler doğa dostu ürünler seçmeye çalışır. Çöp gibi katı ya da sıvı haldeki atıkların doğada çözünebilmesi, canlılara zarar vermemesi önemlidir. Doğa dostu ve çevresel kirliliğe yol açmayan ürünler tercih ederek hem kendi sağlığınızı hem ailenizin sağlığını hem de çevreyi koruyabilirsiniz. Deterjan seçimlerinizde ağartıcı, amonyum, sülfat ve fosfat bulunmayan ürünlerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bu maddeler olmadan da temizlik son derece hijyenik şekilde sağlanabilir. Seçiminizi bu yönde yaparak hem temizlik konusunda son derece etkili bir sonuca ulaşmış hem de bunu doğaya zarar vermeden yapmış olursunuz. TheLifeCo Home Organik Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanı kullanarak bunu sağlayabilirsiniz.

TheLifeCo Home Bulaşık Makinesi Deterjanının İçeriği
Ürün limon kokulu bir yapıya sahiptir. Bu sayede temizlik hissini koku duyunuzla da hissedebilirsiniz.
Vegan içeriğe sahiptir. Hayvansal kaynaklı hiçbir ürün içermez. Bu konuda seçici davranıyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ağartıcı, fosfat, boya ve amonyak içermez. Bu özellikleriyle çevre dostudur, kirliliğe yol açmaz.
Organik ve bitkisel bazlı maddelerden üretilmiştir. GDO içeren maddelere yer verilmemiştir.
Agresif temizlik yapan klasik bulaşık deterjanları yerine, makine içine ve içindeki bardak, tabak, çatal kaşık, tencere, sert plastik, pleksi, akrilik ya da diğer materyallere zarar vermeden çözünür.
Materyaller üzerinden hızlıca durulanır, sabun kalıntısı bırakmadan parlatma özelliği vardır.
TheLifeCo Home Organik Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanı 750 ml ağırlığındaki ambalajda sunulur. Konsantre yapısı sayesinde 30 yıkamaya kadar kullanılabilir. Kullanımı oldukça zahmetsizdir. Bulaşık makinesinin deterjan bölümüne 1 kapak ürün koyarak kapağını kapatıp çalıştırmanız yeterlidir. Ürün ICEA (İtalya Etik ve Çevre Sertifikasyon Enstitüsü) sertifikasına sahiptir. Siz de bulaşıklarınız için gereken etkin ve doğa dostu, sürdürülebilir bir temizlik ürünü arıyorsanız ultra yoğun formüle sahip TheLifeCo Organik Sıvı Bulaşık Makinesi Deterjanı’nı güvenle kullanabilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır