Yerli Tarım Taze Yalova Aronya (Aronia. chokeberry) 500gr

75.00 TL
Ürün Kodu
39460538355932
Marka
Taze Dükkan

Değerli müşterilerimiz aronya meyvesine göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Bu sezon aronya hasadı sona ermiştir ancak dilerseniz kuru aronyamız mevcuttur onu tercih edebilirsiniz. Muhteşem meyve aronya, chokeberry

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum
Yerli Üretim

Yerli Tarım Taze Yalova Aronya (Aronia. chokeberry) 500gr

Aronya Meyvesinin Faydaları Nelerdir? 
Aronya, bilinen diğer meyvelerden daha fazla antioksidan içermesinin yanında C vitamini, PP, B, E vitamini ve yüksek miktarda antosiyanin de içermektedir. Aynı zamanda potasyum, magnezyum, kalsiyum, manganez ve yüksek oranda lif içeren aronya meyvesinin belirli hastalıkların tedavisinde öne çıktığı bilinmektedir.

 

Bağışıklık Sisteminizi Sağlama Alın
Aronya, kronik hastalıklarla mücadele eder ve bağışıklığınızın güçlenmesine yardımcı olarak vücutta adeta kalkan görevi üstlenir.

 

Hiç Yaşlanmayın, Hiç Hastalanmayın
Sağlıksız beslenme ve çevresel koşullar nedeniyle vücuda giren serbest radikallerin temizlenmesinde görev alarak hücrelerin zarar görmesini engelleyen aronya meyvesi, hücrelerin yenilenmesine de yardımcı olmaktadır.

 

Kalbinize Aronya ile Bakın
Antosiyanin oranı yüksek besinlerin, kan basıncını düşürerek damar sertliğini önlemesi ve kalp hastalıklarını azaltması bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya konmuştur. Kandaki kolesterol seviyesini dengede tutarak damar tıkanıklığının ve pıhtı oluşumunun önüne geçer. Kan damarlarını güçlendirmeye yardımcı olur.

 

Cildinizi Yenileyin
Radyasyona maruz bırakılan deney hayvanlarına aronya meyve suyu içirildiğinde daha fazla ve yüksek sayıda yeni lenfosit hücrelerin üretildiği gözlemlenmiştir. Bu hücreler radyasyonun yıkıcı etkilerine karşı savaşan hücrelerdir.

 

Zihninizi Aronya ile Açın
Aronya meyvesinin içeriğindeki güçlü antioksidan olan antosiyaninler, yaş ile ilişkili beyin fonksiyonlarının ve hafızadaki bozulmanın yavaşlatılması için mükemmel birer kaynaktır. Hızlı yaşlanmanın önüne geçerek hafızanın deforme olmasını yavaşlatan aronya, yaş fark etmeksizin kişinin genel bilişsel işlevini artırmaktadır.

 

Karaciğerinizi Aronya ile Temizleyin
Aronya meyvesi düzenli tüketildiğinde akciğer ve karaciğer temizlenmesini sağlayarak zararlı bakterilerin idrar yoluyla vücuttan atılımını sağlar. Karaciğer hücrelerinde metabolik süreci iyileştirmede yardımcı olur.

 

Semptomlarınızı Hafifletin
Aronya meyvesi, saman nezlesi, sinüzit ve astım semptomlarını hafifletmektedir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır