Mıstık Fıstık Ballı Ceviz Ezmesi 200 gr

80.00 TL
Ürün Kodu
8683014550147
Marka
Mıstık Fıstık

Besin Değerleri 100 G için Kalori / Kcal: 585 Protein / g: 12,1 Lif / g: 9,7 Karbonhidrat / g: 27,6

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Mıstık Fıstık Ballı Ceviz Ezmesi 200 gr

Ceviz Ezmesi 200 gr

Sağlıklı Şeylerin Tadını Damağınızda Bırakıyoruz!
Sağlıklı şeylerin tadı tuzu olmadığı söylenir, ancak biz buna katılmıyoruz! Sağlıklı şeylerin de enfes tatlara sahip olabileceğine inanıyor hatta ürünlerimizle o tatları sizlerle buluşturuyoruz.

Peki hem sağlıklı hem de keyifle tüketilen besin dediğimiz zaman aklınıza ne gelmektedir? Şu ana kadar bizim ceviz ezmemizi tüketmediyseniz bu soruyu uzun uzun düşünmeniz hatta cevap bulamamanız bile mümkün! Ancak, faydaları herkes tarafından bilinmekte olan cevizin hem doğal içeriklere sahip hem de kaliteli ham maddeler ile zenginleştirilmiş üretimlerinden bahsettiğimizin altını çizmemiz gerekmektedir.

Mıstık Fıstık olarak, sağlıklı olduğunu düşündüğünüz ancak içerisinde çok sayıda katkı maddesi bulunan ürünlere dikkat edilmesi gerektiğini belirtmekte fayda görmekteyiz. Bu noktada, özenle üretimi gerçekleştirilen ceviz ezmelerimizin içeriğine detaylı şekilde değinerek sağlıklı ve doğal üretimin hangi özelliklere sahip olması gerektiğine açıklık getirebiliriz.

Ürünümüz Hakkında
Ceviz ezmesi başta olmak üzere, ürünlerimizin hepsinin glüten analizinden geçtiğini ve kesinlikle şeker kullanılmadan üretildiğini öncelikli olarak belirtmek isteriz. Glütensiz ürünler ile sindirim ve bağışıklık sistemi, şekersiz üretimlerimiz ile sayısız sağlık problemlerine sebep olan şeker maddesinin etkilerinin ürünlerimizde bulunmadığının altını çizmek faydalı olacaktır. Ürünlerimizin hepsi temel olarak bu hassasiyet ve özenle üretilmektedir.

Mıstık Fıstık ürünlerinden Ceviz Ezmesi, hiçbir katkı maddesi ve şeker kullanılmadan Bee’o ham balı ile tatlandırılmaktadır. Yerel ham maddeler ile en doğal şekilde üretilen ceviz ezmelerimiz, aynı zamanda detaylı aflatoksin analizlerinden geçirilmektedir. Aflatoksin; ürünün kendi ürettiği küf sonucu ortaya çıkan ve insan vücuduna pek çok olumsuz etkileri bulunan bir tür kimyasal maddedir. Mıstık Fıstık ürünlerinin bütün hammaddeleri, detaylı şekilde bu aflatoksin analizlerinden geçerek en sağlıklı ve en doğal şekilde sofralarınıza misafir olmaktadır.

Sağlıklı Şeylerin Tadını Damağınızda Bırakıyoruz!
Ceviz, omega 3 yağ asitleri bakımından oldukça zengindir. Bu sebeple, insan vücudundaki kan basıncının azalmasını sağlamakta ve kalp sağlığını korumaktadır. Hatta kalp hastalıklarını önlemekle kalmadığı ve iyileştirici özellikleri olduğu düşünülmektedir. Kalbin en büyük dostu olarak görülen ceviz, aynı zamanda zengin bir lif kaynağı olarak sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlardan biri haline gelmektedir.
 
Ülkemizin yerli cevizlerini Muğla'nın ham çam balı ile buluşturduk ve sürülebilir baklava yediğiniz hissiyatını uyandıracak daha az kalorili fakat fazla sağlıklı bir lezzet ürettik. Ceviz Ezmesi ile, insan sağlığı için pek çok kilit niteliklere sahip olan cevizi, en doğal ve sağlıklı şekilde size sunmakta, hatta sağlıklı şeylerin tadını damağınızda bırakacak kadar iddialı olmaktayız! 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır